Zwierzęta Eulalii

„Zwierzęta Eulalii” – Eulalia Wojnicz
Zyzdrojowa Wola
11-710 Piecki
tel. kom. 601 390 091
www.eulalia.pl

Fundacja jest otwarta codziennie. WSTĘP DO FUNDACJI JEST BEZPŁATNY. Płatne są jedynie dodatkowe atrakcje, dzięki czemu Fundacja może utrzymać zwierzęta.

W ofercie: przejażdżki plenerowe przepięknymi wozami i bryczkami, podczas których będziecie mieli Państwo okazję podziwiać cudowne mazurskie krajobrazy. Ponadto przejażdżki plenerowe ludowymi wozami z zadaszeniem; półtoragodzinne przejażdżki nad jezioro Juksty; 2,5 – 3-godzinne przejażdżki wozami, których trasa wiedzie przez cudowne mazurskie tereny oraz wzdłuż jeziora Juksty. W czasie przejażdżki przerwa na piknik.

Fundacja oferuje naukę jazdy konnej od podstaw na lonży wraz z nauką czyszczenia i siodłania konia.

Jeśli czujecie się już Państwo pewnie w siodle to zabiorą Państwa na wspólną przejażdżkę pięknymi malowniczymi trasami.

Dla najmłodszych jazda na kucyku. Jazda na kucyku to wspaniała atrakcja dla dzieci, daje im dużo radości, a przede wszystkim uczy najmłodszych zaufania do koni.

Dla wprawionych jeźdźców proponują kilkugodzinny rajd na Górę Czterech Wiatrów wraz z wykwintnym piknikiem na szczycie Góry.

W ofercie także całodniowy rajd konny do rezerwatu jeleniowatych w Kosewie z piknikiem. Trasa rajdu to 10 km malowniczych, pięknych mazurskich terenów.

Cennik:

– przejażdzki konne już od 30 zł
– nauka jazdy konno od podstaw na lonży już od 40 zł
– rajdy konne już od 90 zł
– przejażdżki zaprzęgami już od 20 zł

Wszystkie zwierzęta, które znalazły schronienie na terenie Fundacji zostały uratowane od złego losu – głodu, bicia, poniewierki, śmierci. Koni wykupionych z transportu było kilkadziesiąt – dziś trudno je zliczyć… Te które żyją w Fundacji należą do tych szczęśliwych, które do rzeźni nie dojechały.

W ramach działań charytatywnych prowadzona jest od lat nieodpłatna hipoterapia dla dzieci z porażeniem mózgowym, spotkania i jazda konna dla dzieci z domów dziecka, pensjonariuszy domów opieki i pomocy społecznej oraz dla osób niepełnosprawnych – dzieci i dorosłych.


„To dla nas wielka radość jeśli będziemy mogli Państwa gościć. W naszym „mini zwierzyńcu” mamy ponad 100 uratowanych zwierząt są to: 33 konie, 20 psów, 16 kotów, 18 kóz, 2 owce, 10 świnek, 2 kucyki, osiołek oraz 50 ptactwa domowego. Fundacja utrzymuje się z własnej pracy, korzystając z naszych usług (przejażdżki zaprzęgami konnymi, jazda konna, rajdy konne oraz imprezy organizowane w sezonie turystycznym stanowią jedną z atrakcji okolic Mrągowa) pomagacie nam Państwo utrzymać zwierzęta mieszkające w naszej Fundacji, walczyć z bezdomnością zwierząt”.

Podobne wpisy