Restauracja Mazurska

Jeśli chcesz zapomnieć o zapachu spalin i wielkim huku ,poczuć zapach świeżych sosen i tataraków, usłyszeć śpiew ptaków ,spędzić wolny czas od pracy i nauki w spokoju i bezpośrednim kontakcie z naturą –zapraszamy do Krutyni .
W
centrum wsi ,zaprasza w swoje progi „Restauracja Mazurska”. Mazurską nazwę w pełni uzasadni wystrój wnętrza, przygotowany z dbałością i myślą o naszych gościach.
D
la tych, którzy uwielbiają świeże powietrze, przygotowaliśmy taras ,który przeniesie Was w atmosferę wiejskiej sielanki wśród szumiących drzew i koncertu ptaków.
D
o dyspozycji gości oddajemy także salę restauracyjną (80 miejsc), urządzoną ze szczególnym smakiem.

Sala kominkowa i drink-bar są u nas znakomitym miejscem do spotkań towarzyskich szczególnie wieczorami.

Profesjonalna, miła , doskonale przygotowana obsługa umili Państwu czas.

Szeroki asortyment dań przygotowany jest pod fachowym okiem Szefa Kuchni. Zachęcamy do spróbowania smażonej sielawy lub sandacza przygotowanego według starej mazurskiej receptury.

Karta menu skierowana jest do osób lubiących ryby szczególnie z okolicznych ,mazurskich jezior. Ciekawą propozycją są kurki (grzyby) z jajecznicą, smalec mazurski ,wiele dań mięsnych i wegeteriańskich .Wielkim zainteresowaniem cieszą się w naszej „Mazurskiej” naleśniki z konfiturą jagodową lub truskawkową (własnego wyrobu), bitą śmietaną i lodami waniliowymi .

Z radością witamy gości ,którzy wracają co roku do Krutyni i do naszej „Mazurskiej”. Odwiedzają nas przejazdem lub spędzają tu weekend. Jeśli chcesz spędzić czas z ukochaną osobą, zapraszamy do „Mazurskiej” na romantyczny wieczór przy blasku świeć i kominka. W przeuroczej Krutyni wypoczniesz , a w naszej „Mazurskiej” zjesz smacznie i zrelaksujesz się .
S
erdecznie zapraszamy do współpracy biura turystyczne i osoby prywatne .Jesteśmy również doskonale przygotowani do obsługi grup turystycznych. Na życzenie Państwa istnieje możliwość przygotowania śniadania, obiadu , kolacji, ogniska z zespołem ludowym ,obsługi spływów kajakowych w plenerze .

RESTAURACJA
M
AZURSKA
Z
APRASZA

Chcesz wakacje spędzić mile

I urlopu cudne chwile

Zjeść sandacza przepysznego

Wypić browca schłodzonego

Zostaw wszystkie trudy , troski

Przybądź tu do naszej wioski,

Gdzie z uśmiechem Cię przywita

„Restauracji Mazurskiej” świta.

© 2004 OLAF

PRZYJEDŹ, ZOBACZ, SPRÓBUJ ! ZAPROŚ PRZYJACIÓŁ

Piotr Filipowicz tel. +48 89 742 14 40 , kom. +48 604 486 543, +48 604 486 575

Restauracja Mazury – Mazurska – Taras
Mazury Restauracja Mazurska – sala
Restauracja Mazury – Mazurska – Taras
Restauracja Mazurska – Taras